ניקוי רהיטי עור

ריפודי עור הם התמחות בפני עצמה. ישנם כל כך הרבה סוגי עור, עור אמיתי, טופ לדר, עור תעשייתי ועוד. כל אאדם שיש לו ריפודי עור בבית או במשרד יודע – אין דין ניקוי ספות בד כדין ניקוי ריפודי עור.

צוות קלין קארפט צבר את הידע, הניסיון והכלים הדרושים להתמודדות נכונה עם ניקוי ריפודי עור שמחזיק לאורך זמן רב, לשביעות רצון הלקוחות ולשמירה ארוכת שנים על סלון העור שברשותכם.

ניקוי מרצפות

מרצפות מצויות בכל בית ישראל, ובהתאם לסוגן, במיוחד אלו עם הצבע הבהיר – הן מתלכלכות באופן קבוע. בעיה חמורה יותר מתרחשת בין המרצפות, כאשר שם מצטבר לכלוך, אבק ואפילו חיידקים. שימוש במטאטא, ספונג'ה ומים אינו מספיק כדי לפתור את הבעיה.

צוות קלין קארפט תוקף את הלכלוך במרצפות עד היסוד, ובכך מבצע ניקוי מרצפות שנשאר לאורך זמן רב!

ניקוי שטיחים

שטיחים הם עדיין אחד הפריטים הכי פופולריים בבתים, במיוחד באזור המזרח התיכון. אולם כמו במזרח התיכון, הם סופחים אבק ולכלוך כל העת, עד אשר הלכלוך נכנס לשורש השטיחים ונראה כאילו לא ניתן עוד לנקות אותם.

צוות קלין קראפט פותר את הבעיה הזו, עם ניקוי שטיחים יסודי, לרבות שימוש בקיטור, קצף ניקוי, יניקה ושאיבה – עד שישנו ניקוי שטיחים יסודי בביתכם!

ניקוי מזרנים

נחנו ישנים על מזרנים בכל לילה, ולפעמים גם בשעות המנוחה במשך היום – אבל אתם לא תאמינו כמה לכלוך וחיידקים, כמו קרדית אבק הבית, מצויים על המזרנים שלכם. כן, גם מתחת לסדין…

צוות קלין קארפט מבצע ניקוי מזרנים יסודי ומקצועי, שמגיע אל פנים המזרון ומוציא ממנו את כל חלקיקי הלכלוך. לא מאמינים? הזמינו הדגמה חינם ותראו!

ניקוי ספות

כמעט לכל אחד מאיתנו יש ספות מסוג כלשהו בסלון הבית. זהו פריט ריהוט הכרחי בכל בית. הבעיה? רוב הספות, לרבות ספות בד ועור, מתלכלכות מאוד כתוצאה מחיות מחמד, כתמי שתייה ואוכל שנשפכים עליהן ועוד.

צוות קלין קארפט יודע לבצע ניקוי ספות יסודי ומקצועי, עד להצלת ספות אבודות – ובכך לחסוך לך אלפי שקלים בהחלפת סלון.

ניקוי ריפודי רכב

במדינת ישראל הבעלות על רכב פרטי באוכלוסייה היא מהגבוהות בעולם המערבי – אנו מבלים שעות רבות במשך היום ברכב הפרטי. לכן ניקיון פנים הרכב חשוב מאוד לבריאותנו, אבל מכוני שטיפת הרכב, שמבצעים ניקיון פנימי – אינם עושים ניקיון יסודי.

צוות קלין קארפט מתמחה גם בעבודת ניקוי ריפודי רכב יסודי, כך שזה לא רק יראה נקי, אלא יהיה באמת נקי!