*

מעל 31 אנשים כבר כתבו לנו:
 1. נעזרתי בשירותיו של משה זו הפעם השנייה. פעם אחת בניקוי שטיח שכמעט וזרקנו מרוב שהיה מוכתם. התוצאה הייתה ממש כמו חדש. לא היה אפילו זכר לכתמים, האמת, לא האמנתי שזה ייתכן. פעם שנייה בניקוי וחידוש ספות עור – שוב משה הפתיע ברמת התוצאה!!!! בנוסף לא פחות חשוב לי לעבוד עם אנשים נעימים ואמינים, וגם כאן, אני ממליצה על משה בחום!
  מאחלת לך שהעסק ימשיך וישגשג – מקווה שנזכה לעוד שנים רבות של שירות אמין!


  אפריל 26, 2014
 2. התוצאה הייתה שכל מה שניקית היה ממש כמו חדש!


  אפריל 26, 2014
 3. אחרי סופות החול והאבק הנוראי שפקד את איזורנו מלפני ומאז חג הפסח לא הצלחתי לטהר את הבית למרות שברשותי שואב אבק מהמתקדמים ביותר. בגלל שאני סובלת מאלרגיות המליצה לי חברה על על משה,אדם מקסים ישר ומקצועי, והבית על רהיטיו – כמו חדש…הכל בוצע לשביעות רצוננו המלאה!


  אפריל 26, 2014
 4. למשה, תודה רבה על שירות אדיב ומקצועי. הספות והשטיח עברו תהליך ניקוי יסודי מאוד ונראים כחדשים. ממליצה לאחרים לפנות אליך .
  יישר כח, ברכה והצלחה!
  כמו חדש….


  אפריל 26, 2014
 5. תהליך ניקוי יסודי מאוד!


  אפריל 26, 2014
 6. את משה אנו מזמינים בתום כל שנת פעילות המרכז לניקוי והתחדשות. במהלך השנה נמצאים אצלנו אנשים רבים – מבוגרים וילדים ובאופן טבעי הלכלוך מצטבר.
  משה מוכיח אמינות ושרות מקצועי – מגיע במהירות, יסודי, עושה מעל ומעבר למה שביקשנו וגם המחיר שפוי. תודה! אתה מוכיח את המשפט: "לעשות באהבה או לא לעשות בכלל".
  זה משה,

  כמו את הקפה שלו, מכין באהבה ויסודיות מבלי לדלג על שום שלב ועם מטרה אחת להוציא אותו מושלם. כך היה גם בתהליך הניקוי המושקע והקשה של הספות אצלי בבית,ברור לי שהיה לך אתגר לא קל. והתוצאה בהחלט מדהימה. כבעל מקצוע ראשון פה באזור איתו נפגשתי (הגעתי אליו דרך פלייר שחולק בקיבוץ), אני שמחה שחלק זה במעבר שלי מהדרום לצפון החל ברגל ימין…
  ממליצה בחום.


  אפריל 26, 2014
 7. רצינו להודות לך מקרב לב על שהחזרת לספה שלנו את הצבע בחזרה. האמת היא – שלא האמנתי שזה ניתן. יש לנו ספה בצבע סגול בהיר שהידיות שלה שכחו שהיו פעם בצבע הזה. בתור ניסיון אחרון לפני החלפת הספה, הזמנו את משה. הספה חזרה לצבע המקורי ומאז אני נהנית להסתכל עליה. ממש כמו חדשה. תודה – שנה אחר שנה!


  אפריל 26, 2014
 8. מבסוטים משירות מקצועי ואמין!


  אפריל 26, 2014
 9. משה הגיע לביתנו ובצע את העבודה ברוח טובה, בענייניות, ביעילות וביסודיות רבה. הספות והשטיחים לא רק נראים נקיים אלא באמת נקיים. גם אופן התקשורת שלו עמנו היה נעים, תוך שהוא מגלה התחשבות וגמישות לצרכינו ללוח הזמנים וכד'. לא האמנתי שזה ניתן!


  אפריל 26, 2014
 10. למשה היקר,

  ברצוני להודות לך מקרב לב על ניקוי הריפודים של הסלון, כסאות פינת אוכל, שטיחים ומזרון.
  עבודתך מתאפיינת במקצועיות, יסודיות ושביעות רצון הלקוח. ברכה והצלחה בכל מעשה ידיך.
  משה – אתה משקיע את נשמתך בעבודה והתוצאות ניכרות לעין – כל הכבוד!!!
  החזרת לנו לסלון את האור , תמשיך כך!


  מאי 2, 2014
 11. משה, עבודתך מתאפיינת במקצועיות רבה!


  מאי 2, 2014
 12. קבלתי סלון ופינת אוכל חדשים! אחרי הניקוי של דניקוי קבלתי רהוט ממש חדש.
  ממליצה בחום לכל מי שמעונין לחדש את הרהוט לקראת החג ובכלל.


  מאי 2, 2014
 13. לפני שבוע עברתי למשרד חדש המשרד החדש היה מסריח מריח של סיגריות שנדבק בשטיח והשטיח היה מלא כתמים, הזמנתי את משה והצוות שלו למשרד והשטיח ולא האמנתי שהם יצילחו להציל את השטיח אחרי שהם סיימו לעבוד נראה כמו חדש!!! ויש לי ריח טוב במשרד עד עכשיו, אני ממליץ בחום רב על משה לכולם, בן אדם מקצועי מהיר ואמין.


  מאי 2, 2014
 14. פגשנו אנשים חביבים ונותרנו עם שטיחים וספות נקיים ומבהיקים. ניסיון העבר עם חברות אחרות לא תמיד היה כזה , ועל כך תודתנו. ויש לי ריח טוב במשרד עד עכשיו.


  מאי 2, 2014
 15. לאחר חיפושים אחר אדם מקצועי שינקה לנו את הסלון שקיבלנו… שהיה במצב קשה מאוד- ליכלוך שכמעט ולא ניתן להסיר. משה הגיע אלינו עם חיוך ונעימות, הסביר, ניסה, הדגים והראה עד כמה התוצאה מדהימה.
  הסלון שלי הוא סלון עור, דבר המקשה על פעולת הניקוי כי זה חייב להיעשות ביד ולא בעזרת מכונה.
  משה עשה פלאים- יש לי סלון חדש ויפה!! ממליצה בחום רב! תנסו ולא תתאכזבו! תוצאות מדהימות!
  אנחנו ממליצים לכם להתנסות וליהנות…


  מאי 2, 2014
 16. השטיחים והספה שניקה נראים חדשים לגמרי. המחיר הוגן ומשה נחמד וידידותי ביותר. קניתי אצלו תכשיר מיוחד לריכוך והברקת ספות עור והתוצאה נפלאה. אני ממליצה בחום! משה מס' 1 בשירות ובניקיון


  מאי 2, 2014
 17. משה מחייה שטיחים ורהיטים.


  מאי 2, 2014
 18. משה הגיע אלי עם עובד וניקה שתי ספות שהיו מליאות בשומן וכתמים. תענוג היה לקבל איש מנומס, שהקפיד לנקות אחריו ולא להטריח אותי בדבר.
  החשוב ביותר – הנקיון יסודי, עבודה מצויינץ, הריפוד נשמר, והספות נראות כחדשות. משה אמר לי בסיום העבודה שאם יהיה צורך בתיקון, הוא יגיע ללא עלות נוספת. כך היה. מצאתי כתם קטן שנשאר לאחר העבודה, בתוך ימים בודדים הגיע משה והשלים את העבודה בחיוך ובנועם. משה גם לקח לניקוי שטיח שחזר חדש ומבריק. ממליצה לכל מי שצריך ניקוי ספות שטיחים ומזרונים! תודה,


  מאי 2, 2014
 19. משה הצליח לנקות לנו ספת בד בהירה שהייתה מאוד מלוכלכת. השירות אדיב, מקצועי והעיקר הסלון נקי! מומלץ בחום! חיים חדשים לרהיטים ולסובלים מאלרגיה, בזכות משה וקלין קארפט…


  מאי 2, 2014
 20. ערן, בעלי סובל מאלרגיה לקרדית אבק הבית שהחמירה מאד לאחר הקיץ הלח האחרון. ניסינו לטפל ברהיטים בשאיבה וניקוי עצמי ובריסוסים מיוחדים אך ללא הועיל. הזמנו את משה מחברת קלין קארפט כמוצא אחרון לפני שהחלפנו את הרהיטים וסילקנו את השטיח.
  משה הגיע וביחד עם עובד שעמל איתו, ניקו את הספות והשטיח בסלון ואת המזרונים בחדר השינה. כבר באותו יום ערן חש בשיפור מיידי וכולנו נשמנו לרווחה (תרתי משמע…). ערן אמר שזו אחת מהמתנות הכי שוות שהוא קיבל ליום ההולדת שלו שחל באותו היום. אנחנו מודים על כך מאד וממליצים בחום על שרות יעיל ומקצועי שניתן בחיוך ובנועם.


  מאי 2, 2014
 21. השטיח הסריח משתן של כלבים ונדבקו אליו כתמים שלא הצלחתי להסיר. השטיח חזר נקי יותר ויפה יותר מהיום שבו השטיח הגיע לביתי לראשונה. כל הכבוד!


  פברואר 29, 2016
 22. משה שלום!
  שמחנו שוב ליהנות משירותיך! כמו תמיד החזרת את הצבע לחיינו. השטיחים נראים ממש כחדשים, לא האמנתי שתוכל להתגבר על הכתמים ועל האבק שהצטבר עמוק בתוך הסיבים (לתומי חשבתי שהשואב שלי עושה את מלאכתו). גם ההמלצה שלך לנקות את כיסאות פינת האוכל הייתה במקומה, כבר תכננתי לרפד אותם מחדש אך כעת נוכל להימנע מהוצאה זו שהתבררה כמיותרת אחרי הניקוי שלך.
  אני מקווה שנזכה לעוד שנים רבות של שירות אמין ויעיל הניתן במאור פנים ובמחיר הוגן.
  הרבה הצלחה ושוב תודה
  שרה, וכל בני הבית

  ביתי נוצץ מנקיון, בזכות קלין קארפט!


  פברואר 29, 2016
 23. הגיע אלינו משה מסעוד מחברת קלין קרפט. יש לנו סלון "אמריקן קומפורט"—ספה, שתי כורסאות גדולות ועוד שתי כורסאות מאיקיאה. הריהוט אצלנו 5 שנים ואף פעם לא עבר ניקוי. הכלבה שלנו מרבה להשתפשף בריפוד ולהשאיר שיער לבן על הבד הכהה. האורחים גם משאירים את עקבותיהם! משה ניקה את הריהוט בצורה מאד יסודית ועכשיו, הכול נראה לגמרי חדש.
  אצלנו במשפחה סובלים מאלרגיות אז ביקשנו ניקוי של כל מזרני המיטות בבית. כבר באותו לילה הרגשנו הבדל בשינה! משה הוא אדם חביב, דורש מחיר הוגן לעבודה יעילה ומאד מקצועי. אני מאד ממליצה עליו! אני אחזור על זה כל שנה לקראת פסח!


  פברואר 29, 2016
 24. למשה מסעוד – חג שמח, תודה על עבודת ניקיון ריפודי הרהיטים בביתי לקראת חג הפסח. בזכותך ובזכות עוזרך ביתי נוצץ מנקיון. ושוב תודה, הכול נראה לגמרי חדש!


  פברואר 29, 2016
 25. מצאנו את משה דרך האינטרנט וכבר בשיחת הטלפון הייתה תחושה שיש על מי לסמוך. לא בקשנו הצעת מחיר פשוט הזמנו אותו לנקות לנו שטיחים וספות בצימרים שברשותנו. האיש מקסים, אדיב וכל כך מקצועי. הריהוט נראה כאילו הרגע הבאנו אותו מהחנות. תענוג לעבוד איתך.
  נתראה שוב בשנה הבאה… משה הצליח!


  פברואר 29, 2016
 26. למשה ולעוזרים שלו,
  תודה על הניקוי היסודי! הספות נראות כמו חדשות! יחס אישי ומקצועי. לא האמנתי שייצא ככה… תודה על שירות מופלא…


  פברואר 29, 2016
 27. קל לעבוד עם משה. הוא ידידותי ביותר וזה בא ממקום עמוק. הוא לא עושה סתם הצגות. לא רק זה -הוא עובד מהר ועושה עבודה נפלאה. אני ממליץ עליו בחום! תודה על הניקוי היסודי!


  פברואר 29, 2016
 28. למשה התותח,
  הסלון שלנו בן כ-10 שנים, הטיפול שלך בסלון החיה אותו לעוד 10 שנים נוספות. הסלון יצא חדש, נקי ונעים למגע. לאחר הטיפול בסלון כולם שואלים אותנו אם החלפנו אותו עד כדי כך שלא מבחינים שהוא עבר טיפול או חדש, השירות, הטיפול והמסירות שלך ראויים לשבח. הודות לך, קיבלנו מחדש את הספות שלנו. על כן, ישר כח והמשך כך, כך שמך ילך לפניך.


  פברואר 29, 2016
 29. הזמנו את משה כשהספות הבהירות שלנו היו ממש שחורות, רגע לפני שחשבנו על הוצאתן מהבית.
  כסיכויי אחרון הזמנו את משה שהגיע עם עובד נוסף. לאחר העבודה קיבלנו מחדש את הספות שלנו חדשות ונקיות. לא האמנו שהתוצאה תהיה כזו. ועל כך תודתנו הרבה. משה עובד מהר ועושה עבודה נפלאה.


  פברואר 29, 2016
 30. תודה לך על השירות המקצועי,האדיב וההסבר המפורט על תהליך העבודה. התוצאה לאחר הניקוי נפלאה. אנו לקוחות ותיקים וממליצים בחום להעזר בשירותיו של משה. קיבלנו ניקוי יסודי של ספות עור ושטיח שנראים כחדשים.


  פברואר 29, 2016
 31. משה עבד בביתי וטיפל בספות בצורה יסודית, נקייה ורצינית. כבר במהלך העבודה בקשתי שינקה כורסאות ושטיחים נוספים. והתוצאות? הן מדברות בעד עצמן. כל הכבוד – קלין קארפט נותן מקצועיות ושירות אדיב ביותר!


  פברואר 29, 2016