ניקוי שטיחים תורם לסביבה בריאה יותר בבית

האם אתה יודע שהמשטחים והחומרים בביתך שמאכלסים את מספר החיידקים הרב ביותר הם בין האהובים והמשומשים ביותר? כן, אנחנו רומזים בדיוק למה שאתה חושב שאנחנו רומזים לו וזה השטיחים שלך! כל חברת ניקוי שטיחים תגיד לך עד כמה השטיחים שלך יכולים להיות מלוכלכים ומזיקים. הם יכולים לספוג לכלוך רב וכמה מהחיידקים המזיקים ביותר. יש סיכוי גדול שאתה אפילו לא יודע לאילו מחלות וזיהומים הם יכולים לגרום. ובכל זאת ילדיכם וחיות המחמד שלכם מתהפכים על אותם משטחים וסיבים ממש לא מודעים לסכנות האורבות מתחת.

להיות מודעים לאלרגנים ובעיות בריאותיות!

השטיחים שלנו יכולים להסתיר בתוכם כמות גדולה של חיידקים. אבק רופף ולכלוך יבש נפוצים מאוד אך מלבדם הם יכולים גם להסתיר הרבה אלרגנים, אבקה, קשקשים של חיות מחמד, קשקשי עור, ציפורניים ושיער ועוד המון דברים שילדיכם וחיות המחמד מביאים הביתה. כל הלכלוך היבש הזה מזיק ביותר לסיבי השטיח שלך. אלה גורמים לחיכוך רב בסיבים שלהם ועם הזמן הם מאבדים את מרקמם, הופכים מחוספסים וחסרי חיים ופשוט מתחילים להידרדר מהר ממה שהם צריכים בדרך כלל. כשאתם מגיעים לאלרגנים ולחיידקים שהם מאכלסים, אם יש לכם מישהו שאלרגי לאבק או לחיידקים כלשהם, חשוב מאוד שתנקוט בצעדים הנדרשים בכדי להבטיח שהשטיחים נקיים מזיהומים כאלה. הם עלולים לגרום לתגובה או לגירוי או לדלקת כאשר לא מטפלים בהם בזמן.

כיצד ניקוי שטיחים מקצועי יכול לתרום לסביבה בריאה יותר בבית?

שטיח נקי פירושו בית נקי יותר וזו עובדה ברורה מאוד. הסיבה די פשוטה. שטיחים בביתכם יחד עם הריפודים שלכם הם המשטחים היחידים שהם נקבוביים ומשמשים באופן קבוע מאוד מבלי לנקות או לשטוף. הם משמשים לישיבה, הליכה ולמשחק ולעיתים קרובות מתלכלכים. זה מה שהופך אותם ליותר נוטלים להדבקת חיידקים וזו בדיוק הסיבה מדוע אלה אמורים להיות היעד שלך קודם. אתה רואה את כל המשטחים הקשים והלא נקבוביים ניתן לנקות על בסיס יומיומי באמצעות חומר ניקוי וחיטוי עדין וספוג אך מה שהולך לתרום לסביבה נקייה הרבה יותר בבית הוא כאשר השטיחים הללו נשמרים ללא לכלוך.

 

השטיחים שלך הם ביתם של חלקיקי אבק ואלרגנים הקשים ביותר אליהם שנלכדים עמוק בסיביהם וקשה מאוד לנקות אותם. אלה שנותרו מעל פני השטח שלהם יכולים בקלות למצוא את דרכם לאוויר שאתה נושם ואף עלולים לגרום לבעיות נשימה ותגובות אלרגיות. אז לפני שהם הופכים לבעיה גדולה יותר ממה שאתם צופים, התקשרו לחברה לניקוי שטיחים לייעוץ עוד היום!