ניקוי שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

חברתנו מתגאה בהחזרת החיים לשטיחים שלך. הצוות המשכיל והמוסמך שלנו מחויב לספק חווית שירות מעל הציפיות. אנו מנקים בשיטות המדורגות הטובות ביותר בתעשייה, שומרים על רמת הציוד הגבוהה ביותר, משתמשים בפתרונות ניקוי יעילים ובטוחים, והכל תוך מתן שירות לקוחות יוצא דופן.

 

שיטת הניקיון שלנו – שטיחים מקיר לקיר

אנו מתמחים בשיטת ניקוי השטיחים המדורגת מס' 1 על ידי הגוף המאשר בתעשייה ומומלצת ביותר על ידי יצרני השטיחים: שאיבת מים חמים. למרות שמפרסמים בתדירות גבוהה יותר את שיטות הניקוי האלטרנטיביות, הוכח כי שאיבת מים חמים מסירה באופן יסודי ביותר מזהמים, מאריכה את חיי השטיח, עומדת בדרישות האחריות לשטיח ומשפרת בצורה הטובה ביותר את בריאות הסביבה בביתכם.

מוזרקים מים לשטיח בלחץ גבוה ואז מחולצים בלחץ גבוה, תוך שטיפה יסודית של סיבי השטיח. האדים שנוצרו במהלך הניקוי העניקו לשיטה זו את שם הרחוב "ניקוי אדים", אם כי אדים הם רק תוצר לוואי של המים החמים המשמשים לניקוי.

חנויות רבות מציעות יחידות ניקוי מיצוי ניידות להשכרה, אך יחידות אלה אינן מספקות את הטמפרטורה הגבוהה ואת הלחץ הגבוה הנדרש לניקוי יסודי. מסיבה זו, הם אינם עומדים ב"ניקוי המקצועי" הדרוש על ידי יצרני השטיחים כדי לשמור על אחריות שטיחים מקיר לקיר.

בנוסף לחבילות הניקיון הבסיסיות שלנו, אנו עשויים להמליץ ​​על הדברים הבאים:

הסרת כתמים כבדים

אמנם הסרה נקודתית סטנדרטית כלולה, אך כתמים כבדים עשויים לדרוש טיפולים שהם מעל ומעבר לשירות הסטנדרטי שלנו. כאשר הדבר מסוגל, הטכנאי שבמקום יודיע לך על כתמים שידרשו תשומת לב נוספת וישאל שאלות שיסייעו בהסרה כמו גיל הכתם, הגורם וכל ניסיונות ניקיון קודמים.

טיפול בלכלוך של חיות מחמד

כתמים ו / או ריח מוגזם של חיות מחמד ידרשו טיפול בתרכובות ניקוי מיוחדות שתוכננו במיוחד לנטרול שתן, צואה וריחות. זה יכול לסייע בהסרת הריחות המושכים בעלי חיים חזרה לאותה נקודה (אם כי לא ניתן להבטיח זאת). מחיר טיפולים אלה הוא לכל אזור (חדר). במידת הצורך, הצוות יבקש אישור לטיפולים אלה במהלכה הראשונית במהלך פגישתך. שימו לב: שתן של חיות מחמד עלול לחדור לשטיח ולהיספג בכרית השטיח הבסיסית. מכיוון שניקוי שטיחים (אפילו נעשה באופן מקצועי) אינו חודר לריפוד, אנו עשויים להמליץ ​​להחליף את משטח השטיח באזורים שנפגעו קשה.

 

יש לך שאלות נוספות לגבי ניקוי השטיחים מקיר לקיר שלנו? רוצה לדעת מה אתה יכול לעשות לפני הפגישה שלך?

צור קשר עכשיו!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

כיצד לטפל בשטיחים מקיר לקיר לבד

מבין כל הרהיטים והאביזרים במחיר הבית שלך, שטיחים מקיר לקיר הם המועמדים העיקריים לתפוס לכלוך ולראות עיבוי של לכלוך.

השטח העצום של שטיחים אלה, שהוא למעשה כל הרצפות שעליהם הם מונחים, אינו מאפשר להם לברוח מלכלוך ותאונות מכל הסוגים. זה אומר שהם מטונפים מהר מאוד ושאתה צריך לדאוג להם כל הזמן.

הצד השני של זה הוא שאם אתה מטפל היטב בשטיחים מקיר לקיר שלך, יהיה לך סלון נהדר ומושך את העין.

 

אז איך מונעים לכלוך על השטיחים מקיר לקיר?

שמור על הנעלה חיצונית ופנימית נפרדת

מכיוון שהנעלה שהייתה בכל רחבי העיר היא המוביל הגדול ביותר של לכלוך, מיקרואורגניזמים ואלרגנים, אשר כולם מועברים על פני השטיחים שבהם הם שוקעים ונלקחים הביתה, ניתן לבקש להוריד את הנעליים בכניסה לבית.

קבע לכלל כל אחד בביתך להשאיר את הנעליים בחוץ ולהיכנס רק עם גרביים. אם הם מתעקשים ללבוש הנעלה בתוך הבית, בקש מהם לשמור על זוגות נפרדים למטרה זו. את הנעליים שיש ללבוש בתוך הבית אסור ללבוש בחוץ, ולהיפך. זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר להרחיק הרבה לכלוך ודברים לא רצויים מחוץ לבית שלך והרחק מהשטיחים מקיר לקיר שלך.

שאבו את השטיח מקיר לקיר פעמיים בשבוע

פעם בשבוע זה פשוט לא מספיק טוב. באופן אידיאלי, יש לשאוב (בעדינות) שטיחים כל יומיים כדי למנוע הצטברות של לכלוך מלכתחילה, אך יתכן וזה לא יהיה אפשרי עבור כולם.

אם אין לכם זמן לשאוב את השטיח כולו פעמיים בשבוע, דאגו לכסות לפחות את האזורים העמוסים – אזורים שמושכים הכי הרבה לכלוך ותנועה ברגל.

נשפך משהו על השטיח? נקו בדחיפות!

הדרך הטובה ביותר למנוע כתמים היא לא לתת להם להצטבר. כתם שהשתקע בו פעם יכול להיות קשה להיפטר ממנו. לפיכך, עדיף לטפל בזליגה בהקדם האפשרי. אינך צריך לעשות הרבה כאשר הדליפה התרחשה זה עתה, למעט לוודא שהיא לא מתפשטת או מתבצעת בבד השטיח. קח מעט נייר סופג, הניח אותו על גבי הנשפך בעדינות רבה, ותן לו לספוג את הנוזל.

יש לרסס מעט מים על הנשפך ולהספיג שוב עם הנייר (אל תשפשף את השטח בכל מחיר). המשך לעשות זאת עד שהתוכן שנשפך הושם במלואו. רק זכור להיות עדין מאוד בהליך הניקוי שלך.

אם מדובר במים שנשפכו על השטיח, תוכלו לייבש את האזור בעזרת מייבש שיער. בחר סביבה קרה למטרה זו. נסו לא להשאיר את השטיח לח.

אל תאכלו באזורים שיש שטיחים מקיר לקיר

להיפטר מריח בשטיח יכולה להיות משימה מכבידה. אל תשתמש באבקת טלק לניקוי השטיחים שלך בשיטת הזילוף והריח. זה מיתוס!

נסה במקום זאת סודה לשתיה. כמעט לכולם יש את זה בביתם, אז קחו חבילת סודה לשתייה ופזרו אותה (מעט כל כך) על האזורים הפגועים. בכך אנו מתכוונים לאזורים שהיו עדים ל"תאונות" של תינוק או חיית מחמד. השאירו אותו במקום כמה שעות ואבקו אותו. זה אמור לעשות את הטריק!

 

הזמינו את המקצוענים לנקות את השטיח מקיר לקיר

זה חשוב ביותר בכדי לשמור על היגיינה של השטיח ולגרום לו להיראות טוב לאורך זמן. בעוד שהרעיונות שהוצעו לעיל יעשו דרך ארוכה בשימור המראה שלו ובשמירה על ניקיונו, יש רק כל כך הרבה מה שאפשר לעשות כדי לטפל במשהו גדול וסופג כמו שטיח מקיר לקיר.

אז עשה את שלך על ידי אחריות כלפי השטיח שלך על בסיס יומי, אבל אל תחשוב שזה יכול לשחזר את ההשפעה של ניקוי מקצועי. הם נוטים להשתמש בשיטות הטובות ביותר לניקוי שטיחים מקיר לקיר. אנו ממליצים לבצע זאת אחת לשנה או אפילו אחת לשנתיים. תתפלאו מה ההבדל שזה עושה!

לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם