ניקוי שטיחים למשרדים

שפר את המראה ואת החיים של השטיחים שלך בעזרת חברתנו.

שטיח הוא אפשרות ריצוף מועדפת עבור חדרי ישיבות, מסדרונות, משרדים, חדרי מלון, אזורי קבלה וחללי אירוח אחרים. ניתן להשיג כמעט בכל צבע ועיצוב, ריצוף שטיחים משפר את מראה סביבת העבודה שלכם, תוך שהוא משמש גם כמסנן אוויר. לכלוך, אבק, אלרגנים ומזהמי אוויר אחרים נלכדים בשטיחים, ושומרים על האוויר בבניין שלך בריא יותר. אבל, ללא ניקוי שטיחים במשרדים בצורה נכונה, השטיחים עלולים להתלכלך ולהשתבש. הגן על ההשקעה שלך בריצוף שטיחים באמצעות שירותי ניקוי שטיחים למשרדים.

אנו מספקים ניקוי שטיחים מסחרי המתמודד עם הלכלוך והאבק העמוקים של אזורים עתירי תנועה. באמצעות מוצרים איכותיים וידידותיים לסביבה ושיטות ניקוי מתקדמות, אנו יכולים לעזור בשמירה על המראה הבהיר, הצבע ואורך החיים של השטיח שלך.

לקבלת הצעת מחיר

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

יתרונות בניקוי שטיחים למשרדים:

צמצם את התפשטות החיידקים, הבקטריות, המחלות והעובש.

הסר כתמים שכבר קיימים.

הפחת את השפעות הבלאי, במיוחד באזורים עתירי תנועה.

החזירו את המראה הטבעי והנקי ומרקם השטיחים.

האריכו את חיי השטיחים.

לקבל מראה שטיח אחיד.

 

הכן את משרדך לביקור של חברת ניקוי שטיחים

אם יש לך במשרד שטיח או שטיחים, אתה צריך לנקות אותם כל 12-18 חודשים. על מנת להתכונן לביקור של מנקי השטיחים למשרדים, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות:

שאבו את השטיח לפני שחברה לניקוי שטיחים למשרדים מגיעים לשם. זה יעזור למנקים לקבל את הזכות לעבוד ויעניק לכם ניקיון יסודי ומתמשך. 

 

העברת רהיטים כדי לאפשר גישה מלאה לאזורים

יש להרים כל תריסים או וילונות שנוגעים ברצפה. כמו כן, כמו גם כל רהיטים מרופדים או מפות נגררות. זה ימנע מהם לפגוע בפתרונות ניקוי חזקים או בציוד לניקוי שטיחים. אם יש לך חיית מחמד משרדית, אתה צריך לשים אותה במקום שקט שבו קולות הניקוי החזקים לא יפריעו לה.

אם זה אפשרי, נסו להסיר כמה שיותר רהיטים מהחדר שמנקים אותו. קשה להעביר ציוד משרדי, במיוחד אם תאים מותקנים לצמיתות, אך ניתן לפחות להסיר כסאות ולוודא כי חפצים אישיים ומחשבים נמצאים מעל הרצפה. יש לאבטח תחילה פריטים שבירים, במיוחד אם הם יקרים או רעועים.

כשחברת ניקוי שטיחים למשרדים מגיעים, הצביעו על הכתמים שתרצו להסיר, במיוחד אם אתם חושבים שהם עשויים לדרוש טכניקות כבדות יותר. תן לצוות לדעת גם על כל רהיט שביר, למקרה שהם יצטרכו להזיז משהו.

 

מנקי השטיחים הטובים ביותר יתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים להכין, אך וודאו כי אתם יוזמים בהכנת המשרד לקראת הגעתם. למידע נוסף התקשרו אלינו עוד היום!