הסירו כתמי פרי מהשטיחים ומהריפודים

אתה לא סתם שונא את זה כשמשהו אכיל נשפך על השטיחים שלך? כלומר אתה מנהל שני דברים נפרדים בבת אחת; התיאבון שלך והבדים היקרים של השטיחים או הריפודים שלך. אם במקרה תפיל את הקינוח או מיץ המנגו או רוטב החמוציות האהוב על הריפודים או השטיחים שלך, אתה כנראה לעולם לא הולך לסלוח לעצמך למשך שארית חייך! האם נהיה דרמטי כאן? אולי כן אבל זה סוג המצב שקורא לפעולה כלשהי, נכון? ובכן, בואו לא נסחף עדיין.

 

אתה כן מתענג על הסלטים והמנגו שלך ותותים ואפרסקים ורימונים ומה לא! כל המיצים והפירות והמטעמים האלה הם ללא ספק טעימים ומזינים אך לא לשטיח שלכם! כן, וזו הסיבה שתמיד מזהירים מפני נוזלים הקרובים לשטיחים וריפודים יקרים. ילדים, אתם מקשיבים? ניקוי של אותם דברים יכול להיות המטלה האמיתית, שאלו כל חברת ניקוי שטיחים.

 

הסרת כתמים פירותיים מהשטיחים

 

קחו לדוגמא חמוציות, אוכמניות או מנגו או כל מיץ פירות שאולי אתם מתקשים לנקות. כתמים פירותיים כאלה נראים חמודים רק על הלחיים ומסביב לפיהם של ילדיך הקטנים. יש להרחיק מהם את הריפודים והשטיחים בכל מחיר. אבל אתה לא יכול להיות ערני 24×7 וזה כאשר התקלה מתרחשת. אבל לא להיבהל. הניקוי יכול להיות קל אם נעשה נכון. נתחיל בהסרה ראשונה של עודף עיסת פירות מבד הריפוד או השטיח. השתמש בסכין, רצוי בקצה החד שלו או בכף לצורך העניין.

 

זכור, אם אתה שופך פריטים נוזליים או אכילים על השטיחים והבדים היקרים שלך, אל תחשוב אפילו לנגב אותם כי זה רק ידחוף את החומר או את העיסה עמוק יותר לתוך השטיח ויכול להכתים. תפוס חבילה של מגבות נייר או מטלית כותנה לבנה נקייה כדי פשוט לנקות ולספוג לחות רבה ככל שתוכל. כעת שטפו את האזור המוכתם של הבד במים קרים. השתמש בתמיסת ניקוי קלה כדי לפרק את החומר הנשפך ולהמיס את כולו בקצף רב. פתרונות אלה זהים לחברות ניקוי השטיחים הנחשבות ביותר וניתן למצוא אותן ללא מרשם. רססו מים נקיים עם בקבוק ריסוס ונגבו את הקצף מבלי ללחוץ חזק. חזור על ההליך וייבש אותו לחלוטין כדי למנוע כתמים חוזרים באותם כתמים.