מה עליכם לעשות כדי לשמור על ניקיון השטיחים?

אנשים הופכים מודעים יותר לגבי הרגלי הניקיון שלהם. ניקיון מזדמן אינו מהווה עוד אפשרות אמינה עבור בעלי נכסים. מלבד ניקיון מהיום להיום, עליכם להתמקד גם בשמירה על ניקיון וחיטוי של השטיחים והריפודים. יש יותר בניקוי שטיחים מאשר רק שאיבת אבק. בדוק את שלושת הטיפים המובילים שלנו כדי לשמור על ניקיון השטיחים.

 

שלושת הטיפים המובילים לניקוי שטיחים שכדאי להכיר

 

השתמש במוצרי ניקוי מתאימים

שטיחים עשויים מיקרו סיבים עדינים הלוכדים לכלוך, אבק וריח. אתה צריך פתרון ניקוי איכותי כדי לנקות אותם ביסודיות. כדי להבטיח שאתה בוחר את מוצר הניקוי הטוב ביותר לצרכי ניקוי השטיח שלך, הקפד לבצע את השלבים הבאים:

 

בחרו מוצר לניקוי שטיחים הבטוח לבית במיוחד לילדים וחיות מחמד. אם תרצו, תוכלו להשתמש במוצרי ניקוי ירוקים וטבעיים מכיוון שהם ידידותיים לסביבה, חסכוניים ובטוחים לשימוש.

הימנע מכל פתרונות ניקוי המכילים אקונומיקה, מכיוון שהם עלולים לטשטש את השטיח שלך ולעתים קרובות להשאיר אחריך ריח לא נעים.

הנוהג הטוב ביותר לניקוי שטיחים: להסרת כתמים מתמשכים ובוץ עמוק, ניתן להשתמש בשמפו לשטיח.

 

נקה תחילה אזורים בעלי תנועה גבוהה

שטיחים בדרך כלל זוכים לבלאי הגבוה ביותר באזורים עם עומסי תנועה רבים. לפיכך, במהלך הניקיון, עליכם להתמקד יותר באזורים אלה. זה עוזר לשאוב ולטפל בכתמים באופן מיידי כדי לשמור על השטיח במצב בתולי. להלן מספר טיפים לניקוי אזורים עמוסים בתנועה:

 

לשאוב את האזורים עם התנועה הגבוהה לפחות פעם בשלושה ימים בזהירות.

ניתן להשתמש בחומרים מעכבי קרקע באזורים העומדים בתנועה רבה של השטיחים כדי לספק שכבת הגנה ולהפחית את הצטברות הקרקע והכתמים עליהם.

הנוהג הטוב ביותר לניקוי שטיחים: אל תשפשף כתם בשטיח. במקום זאת, יש לספוג אותו קלות, ולהשתמש במגבת לבנה לטיפול בו מבלי לפגוע בבד.

 

אל תשכח לחטא את השטיח שלך

על פי מחקר, חיידקים יכולים לשרוד על משטחים שונים כולל שטיחים, במשך 3-4 ימים. למרבה המזל חברה לניקוי שטיחים מצוידים לבצע הליכי ניקוי מיוחדים כגון מיצוי מים חמים וניקוי קיטור כדי לחסל את החיידקים. אם אתה רוצה לחטא את השטיחים שלך בבית או במשרד, אתה יכול להשתמש בתערובת של מים חמים, חומץ וסבון כלים כדי לרסס קלות על כתמים מתמשכים ולשפשף את הלכלוך.

 

שיטת ניקוי השטיחים הטובה ביותר: כדי להבטיח שהשטיח שלך יהיה ללא לכלוך וללא אבק, אתה יכול לשטוף אותו אחת לשלושה חודשים על ידי ביצוע הוראות היצרן.

 

מדוע כדאי לשכור מנקה שטיחים מקצועי?

 

חברה לניקוי שטיחים מאומנים באופן מקצועי לנקות את השטיחים והריפודים ולחטא אותם במוצרי הניקוי האיכותיים ביותר. מלבד נוחות וחוויה ללא טרחה, המשך לקרוא כדי לדעת מדוע כדאי לשכור חברת ניקוי שטיחים לבית ולמשרד שלך.

 

עצור את צמיחת העובש

לחות עלולה לגרום לצמיחת עובש שעלולה להזיק לבריאותכם. ניקוי שטיחים על ידי אנשי מקצוע יכול למנוע צמיחה של עובש וטחב.

 

הסר ריחות

אנשי מקצוע משתמשים בשואבי שטיח מיוחדים, בציוד מתקדם ובשיטות ניקוי השטיחים הטובות ביותר כמו הליך ניקוי אדים מתקדם בכדי להסיר את הריח, החיידקים והכתמים מהשטיח ביעילות.

 

שמור על בטיחותך 

אולי היתרון הגדול ביותר בהעסקת חברה לניקוי שטיחים הוא מכיוון שהוא לא רק עוזר לשמר את חיי השטיח שלך אלא גם שומר עליך מוגן מפני מזהמים שונים. ניקוי שטיחים לבד עשוי להסיר אבק ולכלוך מהשטיח שלך. עם זאת, לניקוי עמוק, העסקת אנשי מקצוע היא הבחירה הנכונה.